قوانین و مقررات

های تکنیک برخي اطلاعات و مطالب موجود را از طريق وب سايت و بعنوان سرويس ارائه مي دهد. اطلاعات و مطالب اين وب سايت "همانطور كه هست" بوده و هيچيك از اطلاعات و مطالب آن با هدفي خاص يا براي كاربراني با نيازها و موقعيت هاي ويژه طراحي و گنجانده نشده است. های تکنیک از هرگونه ادعاي برخاسته از اظهارات يا مطالب وب سايت مبرا خواهد بود.

حقوق معنوی محتوایی که بر روی این وب‌ سایت قرار می‌گیرد، متعلق به های تکنیک است، وب‌ سایت های تکنیک حق ویرایش، حذف و یا بازنشر این محتویات را برای خود محفوظ می‌دارد.

هر گونه سوء استفاده از اطلاعات، عکس‌ها، نقشه‌ها، طرح‌ها، لوگو و... از وب‌ سایت های تکنیک پیگرد قانونی خواهد داشت و هیچ فرد حقیقی یا حقوقی اجازه‌ی سوء استفاده از مطالب این وب ‌سایت را ندارد. ذکر مطالب این وب ‌سایت در اینترنت، تنها با کسب اجازه نامه کتبی از مدیریت به همراه ذکر نام و نشانی اینترنتی وب‌ سایت های تکنیک و لینک به مطلب ذکر شده مجاز است و در رسانه‌ های کاغذی، تنها با کسب اجازه‌ی کتبی از مسئولان وب ‌سایت، امکان پذیر خواهد بود.

کاربر حق درج اطلاعات شخص دیگری غیر از خود را جهت ثبت‌ نام نداشته و تعهد می‌نماید که اطلاعات خود را به صورت صحیح در وب‌ سایت وارد نماید. در صورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، مسئولیت عواقب بعدی این عمل به عهده‌ی کاربر می‌باشد.

های تکنیک مسئولیتی در مورد محتوای وب‌ سایت ‌هایی که به آن ‌ها لینک داده است، ندارد. این سایت ‌ها توسط های تکنیک تولید نشده‌اند و وجود آن ‌ها به منزله‌ی تأیید مطالب یا ارتباط با این تولیدکنندگان نیست.

با درنظرگرفتن حداكثر اختيارات قانوني ، های تکنیک خود را از تمامي مسئوليت ها و تعهدات مرتبط با وب سايت مستثني نموده و تمامي الزامات ، اظهارات يا مفاهيم مشتمل بر الزامات تلويحي يا مقاصد خاص را رد مي نمايد.

های تکنیک هيچ تضميني درخصوص عملكرد هاي گنجانده شده در وب سايت و پيوسته يا فاقد خطا بودن آنها نداشته و تعهد نمي نمايد كه وب سايت يا سرور حاوي ويروس يا ساير عناصر مضر نباشند.

های تکنیک هيچ مسئوليتي درقبال خطاها يا اشتباهات نداشته و پاسخگوي زيان ها و صدمات ( مستقيم يا غيرمستقيم ، اشتباهات خاص ، خسارات كلي و يا جزئي) نخواهد بود.


hitechnic
hitechnic
hitechnic
hitechnic
hitechnic
hitechnic
hitechnic
hitechnic
hitechnic
hitechnic
hitechnic
hitechnic
hitechnic
hitechnic
hitechnic
hitechnic
hitechnic

طراحی وب سایت: گروه طراحی تک آفرین - کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به های تکنیک می باشد.